7,30 bodov
Pleťový exfoliant, 75g od 5,92€ - pokožky, pleťový, exfoliant, tiande online office, tiande katalog, servisne centrum tiande | TianDe

Pleťový exfoliant, 75g

Kód produktu: 12118 Skladom
9,10 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 15.07.2024


Pleťový exfoliant 75g

Hĺbkové čistenie s omladzujúcim efektom

Kód: 12118 , Váha: 75 g


Prípravkom na povrchové čistenie pleti sa kvôli ich šetrnosti hovorí „peeling o obedňajšej pauze“ alebo „obedový peeling“.

Exfoliačný valček z radu Tibetan Herbs pracuje práve na tomto princípe. Šetrne a zároveň účinne vyčistí pleť bez toho, aby došlo k jej poraneniu. Pleťový exfoliant odstráni odumreté bunky z pokožky (vrstvu, ktorá jej bráni dýchať, robí ju matnejšou, vysušuje a tvorí drobné vrásky) a tiež:

- stimuluje procesy zvýšenej regenerácie a obnovenia pokožky,

- zlepšuje bunkové dýchanie,

- regeneruje reliéf a prirodzený tón pleti.


Pleťový exfoliant predchádza vzniku vrások, čiernych bodiek, hyperkeratózy a odlupovaniu pokožky vďaka účinku hĺbkového čistenia, aktivizácii metabolických procesov a tiež húsenici, ktorú obsahuje. Vyhladzuje reliéf pokožky, zlepšuje farbu pleti a navyše zvyšuje úroveň hydratácie pokožky.

Špeciálne zloženie bez kyselín je vhodné na nasledovnú antiaging starostlivosť. Na zosilnenie účinku používajte celý rad prípravkov Tibetan Herbs na báze legendárnej húsenice a ďalších vzácnych prísad. Tento rad bol vyvinutý na starostlivosť o pokožku 35+.


POUŽITIE: Po dobu 1 minúty nanášajte krúživými pohybmi malé množstvo na pokožku, potom opláchnite vodou.

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie