8 bodov
Čistiaca zlatá zlupovacia pleťová maska od 8,13€ - starostlivosť, svojej, luxusnú, naplaste wutong, bylinkove vlozky, slaviton mast | TianDe

Čistiaca zlatá zlupovacia pleťová maska

Kód produktu: 50116 Skladom
12,50 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 22.07.2024


Čisté zlato - starostlivosť o pleť na luxusnej úrovni


Už dlho ste si nedopriali nič mimoriadne? Darujte svojej pleti luxusnú starostlivosť s čistiacou zlatou zlupovaciu pleťovou maskou. Vďaka zlupovacej štruktúre maska ​​zaistí okamžité vypnutie pleti a jej aktívne zložky dodajú pokožke tváre svieži, žiarivý vzhľad a dlhodobú hydratáciu.


Zlatá zlupovacia maska ​​predstavuje:

- šetrné odstránenie zrohovatených buniek a hĺbkové čistenie pleti;

- okamžité vypnutie pleti a omladzujúci účinok;

- svieži, žiarivý vzhľad tváre a dlhodobú hydratáciu.


Používajte masku formou kúry obsahujúcej 10-15 procedúr a zaistíte svojej pleti luxusnú a výdatnú starostlivosť. Alebo ju používajte ako rýchly skrášľovací prípravok - naneste na pleť krátko pred dôležitou udalosťou a získajte výsledok okamžite.

Účinnosť akéhokoľvek prípravku závisí od vlastností prvkov v jeho zložení. Zlatá maska ​​obsahuje skutočné "delikatesy", ktoré si vaše pleť s radosťou vychutná. 


Aktívne zložky:

Výtažok z lastovičieho hniezda – “delikatesa” pre povädnutú pleť. Jedná sa o prírodný koktail minerálny látok, stopových prvkov a aminokyselín, ktoré pomáhajú hĺbkovému omladeniu pleti. 

Minerálne soli – plní pleť prospešnými stopovými prvkami, navracajú jej pevnosť a jas.

Hyaluronát sodný – intenzívne zvlhčuje pokožku, zvyšuje turgor, vyhladzuje pokožku, odstraňuje jemné vrásky, zlepšuje mäkkosť a pružnosť pokožky.

Betain a Glycyrrhizát draslíku – prírodné zvlhčovače.


Použitie:

Naneste hrubú vrstvu masky na čistú a suchú pokožku tváre, vyhnite sa okoliu obočia, očí a pier. Nechajte pôsobiť 20-30 minút, kým maska ​​nezaschne a potom ju šetrne zlúpnite.


Balenie: 130 ml

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie