44 bodov
Transdermálny komplex Lifting Effect od 29,06€ - prípravok, prípravky, mezokoktejl, servisne centrum tiande, moje tiande, produkty tiande | TianDe

Transdermálny komplex Lifting Effect

Kód produktu: 12201 Skladom
44,70 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 22.07.2024


Rekonštrukcia krásy pleti!


Transdermálny komplex s liftingovým efektom obsahuje dva vysoko koncentrované prípravky: mikrokapsule a mezokoktejl. Prípravky napomáhajú obnove pružnosti pokožky a výrazných kontúr tváre. Aktivujú syntézu vlastných elastínových vlákien dermis. Hlboko hydratujú pokožku, zlepšujú turgor, majú omladzujúci účinok.


Použitie:

1. pomocou dávkovacieho nadstavca naneste niekoľko kvapiek mezokoktejlu (prípravok č. 1) na končeky prstov a  rozotrite na očistenú pleť.

2. Malé množstvo mikrokapsúl (prípravok č. 2) nasypte na brušká prstov a poklepávaním aplikujte na oblasti ošetrené mezokoktejlom.

3. Dodatočne, ako tretiu vrstvu aplikujte na pokožku mezokoktejl. Prípravok by sa mal aplikovať na suchú vyčistenú pleť 1x denne (večer, dve hodiny pred spaním) - v pripade miernych príznakov starnutia kože, a 2x denne - v pripade viditeľných problemov. Počas používania transdermálneho komplexu sa odporúča vyhnúť sa ošetreniu tváre peelingom.


Balenie: 3 g + 7 ml

Produkty z rovnakej kategórie