Prečo práve TianDe?

TianDe znamená v preklade "Nebeská dokonalosť"

Produkty majú priaznivý vplyv nielen na telo, ale i na dušu. Preto na každom z nich nájdete vyššiu duchovnú značku spojenie s Bohom a Vesmírom - symbol OM.


 

KOZMECEUTIKÁ

 Výrobky TianDe ponúkajú originálne spojenie kozmetológie a farmaceutického priemyslu, čo výrazne zlepšuje efektivitu prípravkov. Kozmetika TianDe je biologicky aktívnym doplnkom pre pokožku, jej vplyv je porovnateľný s liečebným pôsobením. Má vysoký obsah účinných látok (15 – 20 %), tj. na rovnakej úrovni profesionálne prípravky.

PRÍRODNOSŤ

K starostlivosti o Vašu krásu a k ochrane zdravia používajú predovšetkým veľmi cenné prírodné ingrediencie a ich liečivé vlastnosti. Sú to napríklad hadí tuk i koža, ovčia placenta, extrakt z hniezda lastovčiky, červený kaviár, hodvábny proteín, ženšen, huby lingzhi, shaw wu, thajský kvet, zázvor, lotus, perly, zlato, striebro, kremík a ďalšie.

JEDINEČNOSŤ RECEPTOV

V srdci každého kozmetického prípravku TianDe je ľudová múdrosť a znalosti zo starovekého Východu. Recepty sú založené na starovekých receptoch čínskej, tibetskej a altajskej medicíny osvedčených po stáročia. TianDe vyrába podľa receptov orientálnej medicíny v kombinácii s pokročilými technológiami a s maximálnym zachovaním jedinečných kvalít prírodných zložiek. 

SUPERMARKET TIANDE

Bohatý (cez 600 produktov) a priebežne aktualizovaný výrobný program, ktorý umožňuje každému nájsť produkt pre jeho osobnosť. Perfektný servis, pravidelné propagačné akcie, zľavy, darčeky a prijateľné ceny, to je ponuka od TianDe.

OD JEDNODUCHÉHO K ZLOŽITÉMU

Rôzne série kozmetiky TianDe sú volené tak, aby v priebehu rokov predlžovali mladosť, podtrhli Vašu prirodzenú krásu a podporili zdravie. Medzi bohatou ponukou TianDe si nájde každý nielen jeden vlastný ideálny prípravok, ktorý nebude chcieť nikdy meniť!

KOMPLEXNÝ PRÍSTUP KU KRÁSE

TianDe ponúka komplexný program starostlivosti o každý typ pleti, ktorý je špeciálne vyvinutý lekármi, kozmetológmi a bylinkármi z Východu. Prípravky pre hĺbkové čistenie, denné čistenie, tónovanie, hydratáciu, ochranu, výživu a tiež prípravky na rýchlu pomoc.

Vysokú kvalitu produktov TianDe potvrdzujú medzinárodné štandardy kvality podľa ISO 9001 2000 a GMP. 

Výrobky TianDe nie sú testované na zvieratách a všetky výrobky sú certifikované SZU (Štátnym zdravotným ústavom) a majú platné certifikáty pre EÚ.

 TIANDE RASTIE

Produkcia TianDe je dnes zastúpená v 32 krajinách sveta. Do dnešného dňa sa kozmetika TianDe z Ruska rozšírila na Ukrajinu, Bielorusko, Kazachstan, Lotyšsko, Moldavsko, postupne pribudli Poľsko, Česká republika, Slovensko, Bulharsko, Rakúsko, Nemecko, Taliansko, Španielsko a stále pribúdajú ďalšie krajiny, kde už pôsobí viac než 1000 servisných a dealerských centier spoločnosti. Svojou kvalitou už oslovila viac ako 5 miliónov zákazníkov a jej popularita stále rastie.

Podľa stratégie rozvoja spoločnosti bude TianDe do roku 2020 celosvetovou, preslávenou a veľmi hľadanou značkou a ich produkcia bude ľahko dostupná pre všetkých obyvateľov našej planéty. 

Máte otázky? Potrebujete poradiť?Kontaktujte nás