31,40 bodov

Mezoroller (masážny valček)

Kód produktu: 90141 Skladom
43 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 15.07.2024


Mladistvosť pokožky - ľahučkými pohybmi rúk!


Použitie Mezorolleru uľahčuje prenikanie aktívnych zložiek kozmetických prípravkov cez epidermálnu bariéru, pomáha zvýšiť intenzitu syntézy kolagénu mechanickou stimuláciou pleti mikroihličkami s dĺžkou 0,5 mm, prispieva k obnoveniu štruktúry kožného spojivového tkaniva. Efekt používania Mezorolleru je porovnateľný s výsledkami ošetrenia v salóne, a jeho pouzitie ne je traumatizujúce, ani nezaťažuje rodinný rozpočet.


Použitie:

Štandardný postup domácej starostlivosti môže trvať 5 až 10 minút v závislosti od veľkosti ošetrovanej plochy. Ošetrenie je možné vykonávať 3-4x do týždňa.

Krok 1. Čistenie pleti. Odstráňte make-up, starostlivo očistite pleť čistiacim gélom, opláchnite ju a osušte obrúskom.

Krok 2. Aplikácia účinných latok. Na ošetrovanú oblasť aplikujte aktívny prípravok.

Krok 3. použitie Mezorolleru. Rozdeľte Si ošetrovanú oblasť na jednotlivé úseky (napr. čelo, nos, tvár, oblasť okolo úst, krk). Každú oblasť ošetrujte Mezorollerom 10x vertikálne, horizontálne a potom diagonálne v oboch smeroch.

Krok 4. Starostlivosť o Mezoroller. Pred a po každom ošetrení ponorte Mezoroller na 5-10 Sekund do 75% liehového roztoku, osušte. Po ošetrení odporúčame uložiť očistený suchý Mezoroller do puzdra a skladovať ho mimo dosah deti.


Balenie: 1 kus

Produkty z rovnakej kategórie