25 bodov
Regeneračné tonikum so slimačím mucínom od 18,53€ - obsahuje, slimačí, množstvo, recenzia, vlozky, kozmetika | TianDe

Regeneračné tonikum so slimačím mucínom

Kód produktu: 14604 Skladom
28,50 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 15.07.2024


Oživuje pokožku


Regeneračné tonikum kombinuje výhody tonizujúceho a ošetrujúceho prípravku. Má hladkú obaľujúcu štruktúru a obsahuje veľké množstvo aktívnych zložiek. Tento prípravok nielen zavŕši čistenie pleti, odstráni zvyšky nečistôt, tvrdej vody, ale tiež sa skvele vyrovnáva s úlohou obnovenia hydro-lipidového plášťa a zaistenia optimálnej úrovne hydratácie. Základnou zložkou tonika je slimačí mucín, ktorý obsahuje veľké množstvo cenných kozmetických zložiek. Neobsahuje alkohol a parabény.

 

Použitie: Naneste na tvár a opláchnite.


Ak ste použili produkt starostlivosti o pleť, ktorý obsahuje slimačí mucín (niekedy uvádzaný ako filtrát slimačieho sekrétu), pravdepodobne ho nemôžete prestať chváliť. A ak ste taký produkt nikdy nepoužívali – alebo ste novým používateľom produktu starostlivosti o pleť, ktorý obsahuje slimačí mucín, pravdepodobne máte veľa otázok. Nemožno poprieť, že myšlienka naniesť si na tvár čokoľvek zo slimáka znie dosť divne, ale výhody prevažujú nad nepríjemným faktorom.

Čo môže urobiť slimačí mucín pre moju pokožku?

Skutočná otázka je, čo nedokáže? Je zdrojom bielkovín, medených peptidov, antimikrobiálnych peptidov, kyseliny hyalurónovej a kyseliny glykolovej. Vyzbrojený všetkými tými dobrými vecami, slimačí mucín pôsobí proti starnutiu, hydratuje, mierne exfoliuje, rozjasňuje a upokojuje – skutočný liek na všetko, pokiaľ ide o zacielenie na bežné problémy s pokožkou.

Je slimačí mucín dobrý pre pleť so sklonom k akné?

Určite áno. Je to ľahká prísada, ktorá neupcháva póry. Jeho liečivé a antimikrobiálne vlastnosti sa môžu hodiť, keď chcete urýchliť proces hojenia akné a liečiť zápal. A keďže slimačí mucín môže pomôcť pri regenerácii buniek (tu vstupuje do hry kyselina glykolová), je to účinná liečba jaziev po akné. Táto vlastnosť tiež robí z prísady dobrú voľbu na riešenie problémov s nerovnomerným tónom pleti a pigmentáciou.

 

Balenie: 80 ml

Produkty z rovnakej kategórie