14,30 bodov
Regeneračné sérum v kapsuliach od 14,24€ - pomáha, účinných, množstvo, bylinkove vlozky, slaviton mast, tiande naplaste na nadchu | TianDe

Regeneračné sérum v kapsuliach

Kód produktu: 10101 Skladom
21,90 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 19.07.2024


Extra starostlivosť o pokožku tváre!

 

Sérum dodáva pokožke extra nasýtenú výživu, pomáha v boji proti pôvodcom zmien v dôsledku starnutia, chráni bunky pred voľnými radikálmi a doplňuje chýbajúcu vlhkosť.

 

Séra sú šampiónmi, čo sa týka obsahu účinných látok a úplne právom sa im hovorí "koncentráty krásy". Množstvo biologicky aktívnych látok v týchto kozmetických prípravkoch je v priemere až 10x vyššie ako v krémoch. Výhody kozmetických sér Corrective Serum TianDe:

- neobsahujú konzervačné látky;

- vysoké percento prírodných zložiek (hydrolyzovaný hodváb - 40 %, éterické oleje pupalky - 16,8 %, pupalkový olej - 16,8 %, jojobový olej - 6 %, olej z kôstok jojoby - 6 %, vitamín E - 4 %, ceramídy - 3 %) pomáha zmenšiť hĺbku vrások, obnovuje pružnosť pleti;

- výsledok je viditeľný ihneď po použití: pleť okamžite dostáva požadované množstvo účinných látok v maximálnej vstrebateľnej forme.

 

Aktívne zložky:

Vitamín E- vyživuje, regeneruje, spomaľuje proces starnutia, neutralizuje volné radikály.

Hodváb - hydrolyzované proteíny hedvábu majú hydratačné vlastnosti, prispievajú k zvýšeniu produkcie kolagénu, zabezpečujú jemný liftingový efekt, pokožka sa stáva hladkou a hodvábnou.

Jojoba - jojobový olej kompenzuje nedostatek živín v pokožke, vyhladzuje vrásky. Jojobový olej sa používa v kozmetike ako rastlinná náhradka vorvaňoviny – cenného živočíšneho vosku, ktorý sa získava z hlavy vorvaňa.

Pupalka dvojročná - estery z pupalkového oleja — zjemňujú a vyhladzujú pokožku, redukujú prejevy vekových zmien.

 

Použitie: Jemným poklepkávaním starostlivo aplikujte prípravok na očistenú pleť  1-2-krát denne.

 

Je možné sérum použiť jednorázovo, v prípade, ak potrebujete úrychlene obnoviť tonus pleti a zbaviť sa stôp únavy, alebo ako kúru po dobu 10-15 dní na komplexnú a hĺbkovú obnovu 3-4-krát ročne.

 

Balenie: 36 ks x 0,7 g

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie