45 bodov Doprava zdarma
Akcia-Pás s bodovou turmalínovou vrstvou od 44,85€ - turmalín, napätie, oblasti, tiande recenzie, tiande altai, tiande kozmetika | TianDe

Akcia-Pás s bodovou turmalínovou vrstvou

Kód produktu: 30126 Skladom
69 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Pás s bodovou turmalínovou vrstvou
Voľnosť a pohodlie v každom pohybe!
Kód: 30126 , Množstvo: 1 ks


Pomáha znížiť lokálne napätie v oblasti bedrovej chrbtice, panvy a podbrušku. Prispieva k zlepšeniu krvného obehu, vyvoláva subjektívny pocit tepla v bedrovej oblasti. Vhodný pri športovej a inej fyzickej aktivite, rovnako ako pri dlhodobom sedení alebo státí a pre tých, ktorí vedú sedavý spôsob života.
Turmalín je minerálom, ktorý vytvára nízkofrekvenčné elektromagnetické pole, vďaka čomu zlepšuje krvný obeh. Turmalín má silne zahrievajúce účinky a teplo pôsobí do hĺbky. Vyžaruje dlhovlné infračervené žiarenie a spôsobuje molekulárne vibrácie. Po priložení turmalínu na bolestivé miesta, nepohodlie rýchlo ustupuje. Pôsobenie turmalínu môžete porovnať s profesionálnou fyzioterapeutickou procedúrou.

Turmalín chráni aj pred žiarením mobilných telefónov a elektromagnetickým smogom. Uvoľňuje napätie, čo ocenia najmä tí, ktorí majú problém s chrbticou a krčnými stavcami. No nielen tí.

Kontraindikácie: použitie pomôcky sa neodporúča v nasledujúcich prípadoch: pri zvýšenej telesnej teplote, pri onkologických ochoreniach, kŕčových žilách alebo poškodení kože v miestach, ktoré sú vystavené pôsobeniu pásu. Neodporúča sa osobám, ktoré majú v tele kovové implantáty.
POUŽITIE:

Na bedrá priložte vlhký obrúsok, na ktorý upevníte pás. Po 15-20 minútach začnete cítiť teplo. Doba nosenia sa stanovuje individuálne, ale nemala by presiahnuť 2 hodiny denne.

Pozor! V mieste použitia pásu môže dochádzať k vzniku začervenania a pocitu pálenia. To je normálna reakcia, ktorá vymizne po 3-4 hodinách po odstránení pásu.

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie