8,80 bodov
Bavlnené ponožky s bodovou turmalínovou vrstvou od 8,84€ - ponožky, nohách, pomáha, tiande skusenosti, tiande recenzie, tiande altai | TianDe

Bavlnené ponožky s bodovou turmalínovou vrstvou

Kód produktu: 30130 Vypredané
13,60 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Strážiť dostupnosť

Voľnosť a pohodlie v každom pohybe!

 

Turmalín pomáha uľaviť unaveným nohám, funguje ako prevencia hromadenia krvi v nohách, normalizuje potenie. Poskytuje statickú masáž nôh, pomáha pri stavoch po zlomeninách a vyvrtnutí. Má celkovo posilňujúci účinok na organizmus.

Informácie o turmalínových ponožkách

Turmalínové ponožky ponúkajú statickú masáž nôh. Terapeutické účinky kvalitných ponožiek pomáhajú znížiť bolesť v nohách a taktiež vedia regenerovať a zohrievať chodidlá. Ako to funguje?

1. Turmalínové ponožky majú samozahrievaciu funkciu

Kvalitné ponožky dokážu regulovať vstrebanú aj odovzdanú energiu. Vo výsledku to má taký efekt, že po oblečení ponožiek okamžite ucítite hrejivú energiu v nohách. Taktiež pomáhajú odvádzať vlhkosť, čo môže zamedziť vzniku plesní či zápachu nôh.

2. Masážny vzorec prináša akupresúrnu úľavu od bolesti

Masážne turmalínové ponožky sú vybavené reflexologickou mapou. Tá je umiestnená presne tak, aby pri chôdzi či behu aktivovala akupresúrne body na chodidlách. Stimulácia týchto bodov blahodárne účinkuje na nohy a keďže na nohách trávime veľkú časť dňa, priaznivo sa to odráža aj na svaloch a kĺboch v celom našom tele.

Vďaka vtkanému turmalínu vaše telo a myseľ taktiež pocítia všetky benefity tohto vzácneho kameňa. Kameň turmalín sa objavuje v rôznych podobách a formách. Je spájaný s čakrou tretieho oka, no pozitívne účinkuje na všetky čakry. Tento polodrahokam má silné ochranné účinky a dokáže energiou nabiť celé telo.

 

POUŽITIE:

Odporúčame navliekať ponožky na noc. Začnite od 10-15 minút denne, postupne predlžujte dobu pôsobenia až na 8-10 hodín (na celú noc).

 

Balenie: 1 pár, veľkosť 22 cm

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie