1,50 bodov Top produkt
A-Nápoj s medovkou a srdcovníkom od 1,63€ - podporuje, normálnu, dýchacieho, tiandebeauty, tiandecentrum, tiande | TianDe

A-Nápoj s medovkou a srdcovníkom

Kód produktu: 195459 Skladom
2,50 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 15.07.2024


Nápoj s medovkou a srdcovníkom


Šípka - podporuje normálnu činnosť močového mechúra a obličiek, podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému, napomáha k normálnemu tráveniu a podporuje normálny stav kĺbov a pokožky. 

Medovka lekárska - napomáha k duševnej rovnováhe a pokojnému spánku, podporuje normálne trávenie, prispieva k hormonálnej rovnováhe, podporuje normálnu činnosť obehovej sústavy a normálne funkcie dýchacieho systému.

Srdcovník obyčajný - napomáha udržiavať dobré pohodlie pred a v priebehu menštruácie, podporuje normálnu funkciu nervového, kardiovaskulárneho a dýchacieho systému.

 

POUŽITIE: 1 sáčok (tj 8 g) starostlivo rozmiešajte v 150-170 ml teplej alebo studenej vode. Pripravený nápoj užívajte 1-2 hodiny pred spaním.

 

Odporúčané denné dávkovanie: 1 sáčok (tj 8 g) 1x denne.

 ZLOŽENIE:

Zloženie v 1 sáčku (t.j. 8 g): fruktóza, glycín 840 mg, plod šípky - extrakt 720 mg, list medovky lekárskej - extrakt v prášku 640 mg, maltodextrín, vňať srdcovníka obyčajného - extrakt v prášku 240 mg, šťava z červenej repy- prášok, pektín (zahusťovadlo), kyselina askorbová (antioxidant), xanthan (zahusťovadlo), oxid kremičitý (protispekavá látka), steviol-glykozidy (sladidlo).

Upozornenie: nie je určené deťom. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Možná neznášanlivosť k niektorému z komponentov doplnku stravy.

Skladovanie: na suchom mieste pri teplote do +25 ° C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 75%.


Distribútor: ISTA CORPORATION, s.r.o., Pobrežná 370/4, 186 00 Praha 8, Česká republika


Balenie: 8g.

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie