6,30 bodov Top produkt
Sirup s ovocnými šťavami a vitamínmi od 6,44€ - ovocnými, šťavami, vitamínmi, moje tiande, produkty tiande, tiande prihlasenie | TianDe

Sirup s ovocnými šťavami a vitamínmi

Kód produktu: 640102 Skladom
9,90 €
Pôvodná cena: 15,20 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 22.07.2024


Hraví priatelia detskej aktivity

Sirupy s ovocnými šťavami a vitamínmi sú skvelým doplnkom zdravej, správnej a kvalitnej výživy detí. Sú 100% prírodné: bez konzervantov, zvýrazňovačov chuti, aromatizačných látok, pridaného škrobu a farbív. Nielenže sú zdravé, ale aj veľmi chutné a jemne kyselkavé.


Sirupy s ovocnými šťavami a vitamínmi:

- pomáhajú detskému organizmu zabezpečiť prírodné vitamíny a minerály,

- napomáhajú zvyšovať energiu dieťaťa.


Sirupy s ovocnými šťavami a vitamínmi budú zaujímavou hrou: každé balenie obsahuje 21 vrecúšok troch rôznych príchutí - nechajte výber chuti na vašom dieťati.Upozornenie! Časť zisku z predaja každého balenia sirupov s ovocnými šťavami a vitamínmi poputuje na charitatívne fondy. Sledujte novinky korporácie.


Určené pre deti od 3 rokov.


POUŽITIE:

Deťom od 3 rokov 1 vrecúško denne priamo do jedla, ako doplnok do hotových pokrmov (tvarohu, kaše, zmrzliny, čaju a i.) alebo na prípravu nápojov.


Balenie: 21 ks x 10 g

Upozornenie! Časť zisku z predaja každého balenia sirupov s ovocnými šťavami a vitamínmi poputuje na charitatívne fondy. Sledujte novinky korporácie.

Určené pre deti od 3 rokov.

Zloženie 1 vrecka: voda; fruktóza, ovocná koncentrovaná šťava jablčná 900mg/černicová 900mg/klikvová 900 mg, pektín (zahusťovadlo); vitamínový komplex Betaviton 80 mg: -karotén (1,6 mg), DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamín E – 0,4 mg), kyselina askorbová (vitamín C); kyselina citrónová (regulátor kyslosti); šťava z noni (plody Morinda citrifolia) v prášku, polysorbát 80 (emulgátor)
Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku doplnku stravy. Spotrebujte ihneď po otvorení vrecka. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Výživové údaje v 1 sáčku (10 g): Vitamín A (vo forme -karoténu) - 266 µg RE 33,25 % RHP*; Šťava z noni v prášku - 20 mg; Vitamín С - 10,8 mg 13,5 % RHP*.
Výživové údaje v 2 vrecúškach (10 g): Vitamín A (vo forme -karoténu) - 532 µg RE 66,50 % RHP*; Šťava z noni v prášku - 40 mg; Vitamín С - 21,6 mg 27 % RHP*.
RHP*- referenčná hodnota príjmu
Skladovanie: v suchom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti 75 %
Distribútor: ISTA CORPORATION, sro, Pobrežná 370/4, 186 00 Praha 8, Česká republika

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie