13,20 bodov
Tonikum na podporu rastu vlasov od 13,33€ - vlasov, aktivátor, pomáha, tiande kozmetika, bylinne vlozky, pravda o tiande | TianDe

Tonikum na podporu rastu vlasov

Kód produktu: 23403 Skladom
20,50 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 19.07.2024


Sila sa skrýva v dĺžke!

 

Tonikum - aktivátor rastu vlasov je navrhnutý tak, aby sa zabránilo zvýšenému vypadávaniu vlasov. Aktívne zloženie prípravku pôsobí priamo na vlasové folikuly a zabezpečuje komplexný účinok:

- pomáha zastaviť vypadávanie vlasov;

- stimuluje rast nových vlasov;

- pomáha normalizovať činnosť mazových žliaz;

- zlepšuje výživu vlasov, vracia im vitalitu a krásu;

- pomáha vlasom odolávať negatívnym vplyvom životného prostredia.

 

Použitie:

Pomocou vatového tampónu aplikujte tonikum na oblasť vypadávania vlasov, votrite do korienkov a niekoľko minút masírujte. Opakujte toto ošetrenie každé ráno a večer. Nevyžaduje oplachovanie. Odporúčané trvanie kúry - 30 dní.

Kompletná kúra a postup na podporu rastu vlasov: Na vlasy po umytí šampónom Biorehab - aktivátor rastu vlasov ( nanesiete na vlhké vlasy, vmasírujte , opláchnite, zopakujte ešte raz ) následne nanesieme  masku-aktivátor rastu vlasov, necháme pôsobiť 5 až 10 minút rozotretú po celej dĺžke vlasov a opláchneme mierne teplou až trochu studenou vodou ( ktorá nám je ešte teplotne príjemná- studená voda na opláchnutie vlasov zabezpečí krásne lesklé vlasy, horúca ich naopak poškodzuje ). Vlasy necháme prirodzene vyschnúť. Na znásobenie podpory rastu vlasov  je vhodné používať každé ráno a každý večer bezoplachové tonikum na podporu rastu vlasov, ktoré nanášame ku korienkom vlasov buď tam , kde to potrebujeme - na časť hlavy, alebo ho môžme naniesť na pokožku celej hlavy. Odmenou nám budú spevnené a viditeľne hustejšie vlasy.

Evidentne a neprehliadnuteľne najlepšie výsledky dosiahneme pri pravidelnom používaní celej trojky na podporu rastu vlasov : šampónumasky a tonika.

 

 

Aktivne zložky:

Výtažok zo ženšeňa — stimuluje výmenné procesy, nasycuje vlasovú pokožku komplexom vitamínov a mikroprvkov, má všeobecne posilňujúce, imunostimulačné a antioxidačné vlastsnosti.

Výťažok z koreňa angeliky — hydratuje vlasy, dodáva im pružnosť a lesk, má antibakteriálne vlastnosti, predchádza vzniku lupín.

Výťažok z koreňa moruše bielej — chráni vlasy pred poškodením volnými radikálmi, zabraňuje šíreniu lupín.

Výtažok zo semien drezovca (gledíčia trojtŕňová) — chráni vlasovú pokožku pred vysychaním, navracia vlasom silu a lesk, normalizuje vylučovanie mazových žliaz.

Výtažok z huby ling zhi — vyživuje a spevňuje vlasové korienky, zabraňuje vypadávaniu vlasov a stimuluje ich rast, aktivuje obranný mechanizmus vlasovej pokožky.

 

Balenie: 50 g

Produkty z rovnakej kategórie