3,40 bodov
Maska na tvár so slimačím mucínom od 2,73€ - obsahuje, slimačí, produkt, tiandecentrum, tiande, kozmetika tiande | TianDe

Maska na tvár so slimačím mucínom

Kód produktu: 14603 Skladom
4,20 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 22.07.2024


Mladosť na dllllllhú dobu!

 

Maska má omladzujúci efekt vďaka obnoveniu prirodzených funkcií pokožky. Upokojuje zápal a podráždenie, vyhladzuje pokožku, znižuje viditeľnosť vrások, aktívne doplňuje nedostatok hydratácie, dodáva žiarivý vzhľad.

 

Základom krému je slimačí mucín (sekrét slimákov), ktorý obsahuje obrovské množstvo cenných kozmetických zložiek: kolagén, elastín, vitamíny A, C, E, kyselinu hyaluronovú a ďalšie. Vhodné pre všetky typy pleti a vekové kategórie.

 

Zloženie obsahuje: mucín, prášok z pukov japonskej ruže, ovsené peptidy, hyaluronát sodný.

 

POUŽITIE:

Priložte masku na očistenú pokožku tváre a dekoltu na 15 až 20 minút, potom masku odstráňte a opláchnite pokožku vodou.


Ak ste použili produkt starostlivosti o pleť, ktorý obsahuje slimačí mucín (niekedy uvádzaný ako filtrát slimačieho sekrétu), pravdepodobne ho nemôžete prestať chváliť. A ak ste taký produkt nikdy nepoužívali – alebo ste novým používateľom produktu starostlivosti o pleť, ktorý obsahuje slimačí mucín, pravdepodobne máte veľa otázok. Nemožno poprieť, že myšlienka naniesť si na tvár čokoľvek zo slimáka znie dosť divne, ale výhody prevažujú nad nepríjemným faktorom.

Čo môže urobiť slimačí mucín pre moju pokožku?

Skutočná otázka je, čo nedokáže? Je zdrojom bielkovín, medených peptidov, antimikrobiálnych peptidov, kyseliny hyalurónovej a kyseliny glykolovej. Vyzbrojený všetkými tými dobrými vecami, slimačí mucín pôsobí proti starnutiu, hydratuje, mierne exfoliuje, rozjasňuje a upokojuje – skutočný liek na všetko, pokiaľ ide o zacielenie na bežné problémy s pokožkou.

Je slimačí mucín dobrý pre pleť so sklonom k akné?

Určite áno. Je to ľahká prísada, ktorá neupcháva póry. Jeho liečivé a antimikrobiálne vlastnosti sa môžu hodiť, keď chcete urýchliť proces hojenia akné a liečiť zápal. A keďže slimačí mucín môže pomôcť pri regenerácii buniek (tu vstupuje do hry kyselina glykolová), je to účinná liečba jaziev po akné. Táto vlastnosť tiež robí z prísady dobrú voľbu na riešenie problémov s nerovnomerným tónom pleti a pigmentáciou.

 

Množstvo: 1 ks

Produkty z rovnakej kategórie