5,20 bodov Top produkt
Denný krém na tvár Senzácia od 5,01€ - povrchový, ultralifting, chcete, bylinne vlozky, pravda o tiande, tiande skusenosti | TianDe

Denný krém na tvár "Senzácia"

Kód produktu: 10105 Skladom
7,70 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 15.07.2024


Povrchový ultralifting

 

Chcete na špeciálnej udalosti vyzerať perfektne? Alebo sa chcete každý deň kochať svojimi dokonalým odrazom v zrkadle? V oboch prípadoch bude vaším najlepším spoločníkom denný krém na tvár "Senzácia" od TianDe! OKAMŽITÁ ŽEHLIČKA VRÁSOK !

 

Už nemusíte pre krásu trpieť - ​​pomocou "Senzácie" je to ľahké a príjemné a viditeľný efekt prichádza okamžite. Krém pôsobí ako povrchový ultralifting, rýchlo vypína časti tela vyžadujúce korekciu. Vizuálne vyrovnáva drobné vrásky a z väčších robí menej viditeľné.

 

"Senzácia" je produktom "2 v 1". Krém výborne plní úôohu denného krému s liftingovým účinkom a zároveň slúži ako perfektná podkladová báza pod make-up.

 

Krém obsahuje inovatívny peptidový komplex MATRIXYL® 3000, ktorý prispieva k procesu regenerácie a reštrukturalizácie pleti. Aktívne zložky krému fungujú synergicky - ideálne sa dopĺňajú a zosilňujú jednotlivé účinky pri vzájomnom pôsobení. Vaša pokožka vyvolá senzáciu a bude vyzerať dokonale aj vo svetle reflektorov.

 

Použitie:

Naneste krém na tvár alebo ďalšie oblasti, ktoré vyžadujú korekciu, napríklad dekolt alebo krk a vychutnávajte si obdivné pohľady okolia. Ak je vaša pokožka normálna alebo mastnejšia, postačí vám tento krém sám o sebe. Suchá pleť vyžaduje pred nanesením "Senzácie" ešte dodatočnú hydratáciu.

 

Balenie: 10 ml

Produkty z rovnakej kategórie