10,50 bodov
Regeneračný balzam na vlasy s extraktom ženšenu od 9,49€ - vlasov, vrstva, ochranný, bylinkove vlozky, slaviton mast, tiande naplaste na nadchu | TianDe

Regeneračný balzam na vlasy s extraktom ženšenu

Kód produktu: 20115 Skladom
14,60 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 19.06.2024


Sila a objem vlasov

Na stav vlasov pôsobí veľa faktorov: nezdravá strava, stres, tehotenstvo, agresívne vplyvy životného prostredia, spaľujúce slnko, suchý vzduch. Vážne poškodenie našich vlasov spôsobujú nekvalitné farby na vlasytrvalá a ďalšie chemické pôsobenie, pretože sa poškodzuje takzvaná F-vrstva - prírodný ochranný film. Tento ochranný film sa skladá z tenkej ochrannej vrstvy mastných kyselín, ktorá pomáha udržať hodnotu pH a rovnako aj odpudzuje vodu z povrchu vlasov. Táto vrstva je nevyhnutná pre udržanie celistvosti povrchu vlasov, aby boli vlasy hladké a lesklé. Ak táto ochranná vrstva chýba, vlasy vyzerajú bez života, sú krehké a porézne.

Na rozdiel od pokožky, vlasy nemajú schopnosť samoobnovenia. Vlasy potrebujú pomoc zvonku.

 
Aktívne zložky:
  • Výťažok zo ženšenu - stimuluje výmenné procesy, nasycuje vlasovú pokožku komplexom vitamínov a mikroprvkov, má posilňujúce, imunostimulačné a antioxidačné vlastnosti.
  • Výťažok z aloe vera - vyživuje a hydratuje vlasy, normalizuje produkciou mazových žliaz a udržuje vlasy dlho čisté.
 
Pôsobenie obnovujúceho balzamu s koreňom ženšenu:
  • chráni vlasy pred stratou vlhkosti a pôsobením negatívnych faktorov životného prostredia
  • obnovuje poškodenú štruktúru vlasov, stimuluje ich rast
  • zabraňuje vzniku lupín

Nepoužíva sa len ako balzam na vlasy. Pri nádche vniknú cez kožu do krvi účinné látky a uvoľní nádchu. Tiež extrémne rýchlo dokáže vyliečiť rany, poštípané alebo svrbivé miesta, popáleniny, ekzémy.

Koreň ženšeňa, ktorý je obsiahnutý v zložení balzamu, aktívne napomáha k obnoveniu štruktúry vlasov, stimuluje ich rast, zabraňuje vypadávaniu vlasov. Predchádza tvorbe lupín, chráni vlasy pred stratou vlhkosti. Dodáva vlasom silu, sú hodvábne, objemné a ľahko sa rozčesávajú. Odporúčame ho pre oslabené vlasy po trvalej, farbené, často vystavené vysušeniu a česaniu.


Použitie: Naneste rovnomerne na vlhké a čisté vlasy. Po 2-3 minútach opláchnite vodou. Odporúčame používať so šampónom s koreňom ženšeňa pre viditeľne lepší výsledok


Aktívne zložky:

Extrakt z koreňa ženšenu ( všehoj ázijský ) - stimuluje výmenné procesy, nasycuje pokožku komplexom vitamínov a mikroprvkov, má posilňujúce, imunostimulačné a antioxidačné vlastnosti.

Výťažok z aloe vera - vyživuje a hydratuje vlasy, normalizuje produkciu mazových žliaz a dlho udržuje vlasy čisté.


Balenie: 500 g

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie