3. VÝSADBA LESA TIANDE NA SLOVENSKU


Po dvoch úspešných výsadbách Lesa TianDe na Slovensku pokračujeme ďalej. Príďte si vychutnať fantastickú atmosféru, prívetivých a priateľských lesníkov z Lesov Slovenskej republiky a nadšencov TianDe.


Cieľom týchto výsadieb je podpora zazelenania našej krajiny a upozornenie na zodpovednosť voči životnému prostrediu. Vďaka vašim nákupom produktov EcoSphere sme už vysadili viac ako 1 000 000 stromov.


V spolupráci s Lesmi Slovenskej republiky vás opäť pozývame na ďalšiu výsadbu, ktorá sa uskutoční 28. apríla 2023 v obci Valaská Belá v okrese Prievidza (Trenčiansky kraj).


VSTUPENKY:

Cena vstupenky za dospelú osobu je 20 EUR, za dieťa (do 14 rokov vrátane) je 10 EUR.


Vstupenky si môžete zakúpiť kliknutím SEM. Odkaz vás presmeruje na formulár, ktorý vyplníte a po vyplnení vás automaticky presmeruje do Online Office, kde vstupenky zaplatíte. V prípade, že by ste po vyplnení odkaz zavreli, nájdete svoje vstupenky po prihlásení sa pod svojim ID na www.tiande.eu v sekcii Moje objednávky alebo v aplikácii EcoDeViva.


Pripravené je pre vás menšie občerstvenie a obľúbený darčekový balíček Les TianDe.


PROGRAM:

Výsadba začína v piatok 28. apríla 2023 o 10. hodine, do 9:30 na vás budeme čakať na adrese Gápel 14, 972 28 Valaská Belá, odkiaľ sa spoločne premiestnime na miesto výsadby.


Pozemok, na ktorom budeme sadiť nové stromčeky, sa nachádza na menšom kopci. Myslite na vhodnú obuv a počítajte s lesným terénom (kočíky teda skôr neberte).


Ubytovanie nie je súčasťou vstupenky, ale určite odporúčame predĺžiť si víkend. Ako možnosť ponúkame Penzión Dolinka, kde sa všetci v deň výsadby stretneme.


Kontakt na penzión:

https://www.dolinkagapel.sk/penzion-dolinka/

penziondolinka@gmail.com


Veľmi sa na vás tešíme!