12 bodov Top produkt
Umývací prostriedok na riad na báze plodov Mydlovníka od 12,94€ - prírodný, reakciu, odstráňte, tiande kozmetika, bylinne vlozky, pravda o tiande | TianDe

Umývací prostriedok na riad na báze plodov Mydlovníka

Kód produktu: 144313 Skladom
19,90 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 15.07.2024


Zdravie na striebornom podnose.


Prírodné a bezpečný umývací prípravok. Účinne odstraňuje nečistoty rôzneho druhu, a to aj v studenej vode. Oplachuje sa z riadu ľahko a bezo zvyškov.

Jeho základom je saponín - prírodný penidlo, ktoré je obsiahnuté v škrupine mydlového orechu.

Je plne rozložiteľný v okolitom prostredí a nevytvára alkalickú reakciu. Mydlové orechy sú nielen úplne zdravotne nezávadné, ale tiež majú zmäkčujúci a protizápalový účinok na pokožku rúk.

Pozor! Obsah / obal likvidujte v súlade s miestnymi / národnými predpismi. Zabráňte styku s očami - spôsobuje podráždenie. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnite vodou. Odstráňte kontaktné šošovky (ak nasadené a ak je možné, odstráňte ich). Pokračujte vo vyplachovaní. Obsahuje citrónový olej, môže vyvolať alergickú reakciu. Zloženie: 15-30% neiónové povrchovo aktívne látky.

Obsahuje: prírodný citrónový olej (Limonene); konzervačné látky (Phenoxyethanol; Ethylhexylglycerin). Water, Sapindus mukorossi Fruit Extract, Coco-Glucoside, Citrus Limon Fruit Oil, Citric Acid.

Skladovanie: uchovávajte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí. Neuchovávajte spoločne s potravinami.


POUŽITIE:

Naneste 1-2 kvapky na mokrú hubku, umyte riad a opláchnite vodou. Prípadne rozpustite 1 polievkovú lyžicu prostriedku v 5 litroch vody, umyte riad a opláchnite ho pod tečúcou vodou. Ruky opláchnite pod tečúcou vodou. Vhodné pre umývanie všetkých druhov riadu.


Balenie: 500 ml

Súvisiace produkty

Produkty z rovnakej kategórie