8,10 bodov
A-Šampón - maska s keratínom pre farbené vlasy od 5,85€ - vlasov, šampón, tiande, tiande naplaste na nadchu, tiande eu, tiande foot phytogelslaviton gel | TianDe

A-Šampón - maska s keratínom pre farbené vlasy

Kód produktu: 20139 Skladom
9 €
Pôvodná cena: 12 €

Chcete tento produkt nakúpiť za VIP cenu a ušetriť až 1/3 ceny? Viac info tu.
Okamžitá platba kartou
Okamžité vyzdvihnutie na predajni
Dodenie kuriérom už 17.07.2024


Dokonalá farba vlasov aj po 20 umytiach

 

Vďaka komplexu Silsoft Q, ktorý šampón a maska TianDe obsahuje, si farbené vlasy uchovávajú farbu po dobu 7 až 8 týždňov! K obnoveniu štruktúry vlasov napomáha prírodný proteín - keratín obsiahnutý v zložení prípravku. Šampón-maska neobsahuje sulfáty a parabény, čo prispieva k jemnému čisteniu vlasov a pokožky hlavy, slúži ako dodatočná ochrana farby a predlžuje účinok keratinového narovnania a laminovanie vlasov.

 

Šampón-maska s keratínom pre farbené vlasy TianDe je prostriedok "2 v 1": jemné čistenie + starostlivosť. Po aplikácii šampónu nemusíte dodatočne používať balzam. Šampón-maska TianDe je ideálny pre tzv. Co-washing - populárnu procedúru umývania hlavy kondicionérom, ktorá rieši problémy vlasov zničených farbením, tepelnou úpravou, česaním, natáčaním a ďalšími skrášľujúcimi procedúrami.

 

Aktívne zložky:

Vitamín E -  vyživuje, regeneruje, spomaľuje proces stárnutia, neutralizuje volné radikály.

Vitamín В3 - aktívna forma vitamínu B3 zlepšuje látkovú výmenu v kožných bunkách, vyhladzuje pokožku, zmenšuje hĺbku vrások.

Keratín - aminokyseliny keratínu prenikajú až do hĺbky vlasov, vyživujú vlasovú pokožku, vypĺňajú poškodené miesta a spájajú šupinky, obnovujú prirodzenú vrstvu keratínu, posilňujú každý vlas, pridávajú objem vlasov.

 

Použitie: Naneste na mokré vlasy, masírujte 2-3 minúty a potom dôkladne opláchnite vodou.

 

Balenie: 250 ml

Súvisiace produkty